ua
ru
en
tr
de
Корисні поради

Плитка для внутрішніх робіт

Гіпс, як будівельний матеріал відомий людству більше п'яти тисяч років. Його використовували замість глини в якості сполучного матеріалу. Єгиптяни зашпаровували гіпсом шви складених з каменів пірамід. Такі шви були виявлені, зокрема, в піраміді Хеопса. Плитка гіпсова торгової марки «Живий Камінь» - це обробний матеріал, що застосовується для облицювання стін усередині приміщень забезпечуює при цьому не тільки екологічну чистоту, але і сприятливий для людини мікроклімат в приміщенні. Плитка, виготовлена ​​на основі гіпсу, володіє рядом особливостей:

  • здатністю підтримувати оптимальну вологість повітря в приміщенні за рахунок поглинання зайвої вологи, а при недостачі - виділення її в навколишнє середовище
  • низьким коефіцієнтом теплозасвоєння, що робить плитку теплою на дотик
  • високими показниками по пожежній безпеці.

Вся продукція торгової марки «Живий Камінь» випускається у відповідності з нормами ДСТУ і строгими санітарно-гігієнічними вимогами. Слід зазначити, що гіпс не містить токсичних компонентів і має кислотність, аналогічну кислотності людської шкіри. Технологічний процес виготовлення плитки включає формування виробу заданої форми, далі, після «схоплювання» гіпсу проводиться сушка виробів, потім розфарбування вручну і упаковка готової продукції. Виробництво гіпсових виробів не має шкідливого впливу на навколишнє середовище. Плитка виготовляється з різним поверхневим рельєфом, що імітує фактуру природного каменю. Різниця в розмірах і кольорах надає облицьованій поверхні натуральний вигляд, архітектурну виразність.

Монтаж:

Гіпс - матеріал пластичний, легко обробляється, підганяється під потрібний розмір. Застосування гіпсової плитки «Живий Камінь» дозволяє знизити трудомісткість і значно скоротити терміни оздоблювальних робіт, підвищити тепло і звукоізоляційні параметри. Плитка легко піддається обробці. Розпилювання (якщо це необхідно) проводиться ножівкою по дереву з дрібним зубом. Для розпилювання під заданими кутами можна використовувати шаблон для різання. При необхідності, краї плитки можна доводити до потрібного розміру за допомогою рубанка для гіпсокартону. Поверхні, що підлягають облицюванню, мають різні властивості, це пов'язано з різною природою матеріалів які лежать в їх основі. Вироби з гіпсу не можна поєднувати з розчинами на основі цементу і поверхнями, що містять його у своїй основі. Для облицювання подібних поверхонь, а також цегляних, дерев'яних стін і інших проблемних основ необхідно застосовувати грунт на акриловій основі, і при необхідності укріпити монтажну сітку. Ідеальною поверхнею для облицювання є гіпсокартон. За рахунок хорошого водопоглинання відбувається швидка фіксація плитки, що дозволяє за один раз облицьовувати значні площі. Необхідно пам'ятати, що гіпсову плитку потрібно укладати за допомогою клею, розчину або сухих сумішей, до складу яких входить гіпс (Перлфікс (Knauf), «Gipsolep» і т. д.) При необхідності склеювальний склад можна підфарбовувати в тон виробам, це допоможе вберегти плитку від слідів клею на облицьованій поверхні.